Šijeme miminkům na míru

Pokud jde o děti, snaží se jim rodiče dopřát vždy to nejlepší. A platí to už od prvních týdnů života. Proč se vyplatí výbavičku nechat ušít?

Pořiďte si výbavičku s promyšlenými detaily

Šití na míru pro miminka má mnoho výhod. Současný trh je doslova zaplaven výrobky, z nichž mnohé lákají na extrémně nízké ceny.

Kvalitu provedení si však u těchto hotových produktů prakticky nemáte šanci ohlídat. Ve výsledku tak zjistíte, že nakřivo ušité švy nebo lezoucí nitě znatelně kazí dojem z jinak poměrně roztomilých dětských propriet, jako jsou mantinely nebo hnízdečka pro miminka.

Šití na zakázku pro miminka vám umožní si ohlídat i ty nejmenší detaily a uchovává v sobě dnes již mnohdy mizející řemeslnou zručnost a poctivost.

Set do postýlky ukázka

Další podstatnou předností zakázkového šití na přání pro děti je i možnost pečlivě volit již na vstupu konkrétní materiály, z nichž se bude šít. Platí to zejména pro oblečení, ale i pro další textilní doplňky, jako jsou zavinovačky, hnízdečka nebo látkové mantinely.

Vhodné je vybírat hlavně přírodní materiály a vyhnout se těm syntetickým. Z pohledu zdravotní nezávadnosti je ideální především bavlna.

Šití na zakázku zajistí pohodlí i „vymazlený“ design

V klidu pak mohou být nejen samotní rodiče. Tyto materiály jsou velmi příjemné na dotek a děti se v nich cítí mimořádně pohodlně. Šití na zakázku pro děti tak značí, že se svému potomkovi snažíte rovněž dopřát maximální komfort.

Dalším podstatným aspektem je design. Zejména novopečení rodiče u prvního potomka jednoduše touží mít všechny oblečky a další doplňky nové, do posledního detailu „vymazlené“ a také sladěné. Šití pro miminka na zakázku vám toto přání splní.

Celou výbavičku můžete snadno stylizovat do vybrané barvy nebo propojit konkrétním motivem, který může být dominantní nejen v dětské postýlce a kočárku, ale v celém pokojíčku. Pro pyšné rodiče se tak potomkova výbavička stane nejen ryze funkčním prvkem, ale také potěchou pro oko a pýchou před všemi návštěvami.

Dejte šanci poctivému řemeslu a hodnotám

Současně šitím na míru podporujete nejen sebe a své dítě, ale i místní švadlenu a společně s ní lokální ekonomiku. Přispíváte tak k zachování řemesla a rozvoji optimálních podmínek, v nichž své uplatnění může najít řada šikovných a kreativních lidí.

Poctivé produkty z tuzemska sice nemohou konkurovat zejména polské a asijské textilní produkci cenou, jednoznačně však dokáží své levné souputníky překlenout kvalitou a z toho vyplývající dlouhou životností.

zavinovačky na míru ukázka

Schovávají i vaši rodiče například zavinovačku z dob, kdy jste byli malí, aby vám ji jednou mohli předat pro vašeho potomka? V těchto zdánlivě běžných předmětech se ukrývají hluboké hodnoty, které svým přístupem můžete opět pomoci oživit.

Staňte se součástí jedinečné tradice a přispějte opět k tomu, aby se mohly věci pro miminka předávat jednoduše z generace na generaci společně s jedinečnými vzpomínkami.

Kromě dobrého pocitu tak zjistíte nakonec i to, že se vám například zavinovačka jednoduše vyplatí i po stránce finanční, protože „odchová“ hned několik generací dětí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení